image
Granit, Marmury, Posadz , SchodyKo,blaty kuchenne i lazienkowe

Zajmujemy się wykonywaniem elementów wystroju wnętrz takich jak: parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, elewacje z kamienia naturalnego.

Specjalizujemy produkty granitowe, jak po


Blaty kuchenne

 

shanxiblack

Blaty kuchenne są elementemi, z których w kuchni korzysta się najczęściej i jednocześnie to właśnie one dodają wystrojowi ostatniego szlifu i końcowego efektu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg kamieni z których możemy wykonać piękne i funkcjonalne blaty. Oprócz tego, że będą wytrzymałe i praktyczne, będą uprzyjaminiać każdą chwilę w kuchni swoją niepowtarzalną urodą.

 

Krawężniki i oporniki granitowe

 

granite kerb

Krawężniki i oporniki granitowe, w przeciwieństwie do ich betonowych odpowiedników, są gwarancja estetyki i trwałej
konstrukcji.
Ze względu na bardzo dobre parametry techniczne mają szerokie zastosowanie w budowie i przebudowie dróg oraz autostrad.
Gwarantują wysoką wytrzymałość na uderzenia oraz trwałą izolację wilgociową podbudowy drogi, tym samym przedłużają jej trwałość.
Oferujemy krawężniki oraz oporniki proste, łukowe, o standardowych rozmiarach, jak i wykonywane na zamówienie.

 

Posadzki

 

granite tiles

 

Posadzki kamienne dodają wnętrzom stylu i klasy, można je układać zarówno wewnątrz budynków, w mieszkaniach, holach, urzędach, apartamentach jak i na zewnątrz na tarasach, chodnikach, podjazdach. Odpowiednio dobrany kamień sprawi, że oprócz walorów estetycznych, posadzka będzie służyła wiele lat, zyskując z czasem na atrakcyjności. Pomagamy dobierać kamienie przeznaczone na podłogi, zwracając uwagę na ich właściwości fizyczne tak by nie szkodziły im panujące w otoczeniu warunki i sposób użytkowania. Dobieramy również odpowiednie wykończenie aby jeszcze lepiej spełniały swoją funkcję.
Oprócz posadzek jednolitych oferujemy dowolne połączenia kamieni, również ze skomplikowanymi wzorami wymagającymi perfekcyjnego docięcia kamienia i precyzyjnego montażu.

Schody

 

grey granite stairs

Schody to element komunikacyjny, który ma jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jednocześnie może on stanowić atrakcyjny element dekoracyjny. My proponujemy Państwu wykonanie schodów z kamienia naturalnego.
Nasi klienci najczęściej wybierają obłożenie schodów kamieniem – wyglądają one wtedy klasycznie i elegancko, ale z radością wykonujemy też trudniejsze projekty np. połącznie kamienia i drewna.