image
Granit, Marmury, Posadz , SchodyKo,blaty kuchenne i lazienkowe

Jeśli bardziej pytanie o granit, marmur, trawertyn, piaskowiec i pozostałe wyrobów z kamienia naturalnego, prosimy wysłać email do informacji (a) polskagranit.com

FAQ , często zadawane pytania.

 

Jeśli bardziej pytanie, prosimy wysłać e-mail do info( a) polskagranit.com


Q : Skąd mam wiedzieć, czy muszę zamknąć mój granit?


A : Jedną z metod, za pomocą którego można sprawdzić, czy granit musi być uszczelnione jest posypać trochę wody na swoich blatów. Jeśli woda wsiąka w kamieniu i nie krople, wtedy zalecamy ponowne zaplombowanie swoją granitu.

 

Q: Jak montuje się płytki?


A : Płytki granitowe i marmurowe, a także trawertyn, montuje się na dobrze wyschniętej wylewce. Zalecamy odczekanie minimum 6 tygodni od wylania. Substancje zawarce w wylewanej powierzchni (pył i inne dodatki) wysychają i "wychodzą" na zewnątrz. Zbyt wczesne położenie posadzki może wywołać powstanie plam na płytkach. Plamy z czasem powinny znikać ale jest to długi proces, a efekt posadzki z plamami pozostanie długo w pamięci.Krawężniki i oporniki granitowe

 

 

Q: Czy Marmur być używane w kuchni?


A: Nie! Marmur nie jest zalecany do stosowania w kuchni ze względu na jego skłonność do plam i zadrapania. Jednak ze względu na jego piękno i wygląd klasyczny, marmur jest doskonałym wyborem dla marnościami, barów mokrych i kominek otacza.

 

Q: Czy mogę ustawić gorących garnków na granitu?


A: Tak, Granit jest idealny do kuchni, ponieważ w normalnych warunkach nie będzie palić. Granit nie będą poszkodowani przez gorące garnki, patelnie i otwartego ognia.

 

 

Q: Czy układ granitu lub zera?


A: Granit • jest bardzo gęsty materiał i w normalnych warunkach jest to układ i odporny na zarysowania. Jednakże, garnki, patelnie i inne ciężkie przedmioty mogą Chip kwadratowy krawędź wokół powierzchni zlewozmywaka. Kilka innych profili krawędziowych są dostępne, które będą wyglądać pięknie i zmniejszyć szanse na odpryski.

 

Q: Jak mogę ograniczyć barwienie granit lub marmur?


A: Wytrzeć zabrudzenia na marmuru i granitu tak szybko jak to możliwe.
• Unikaj używania kwasowych lub na bazie oleju produkty na marmurze.

 

Q: Jak ostrożny muszę być z granitu?

 

A: Granit jest odporny na zarysowania i odporne na wysoką temperaturę. Można zabrać swoje garnków tuż przy piecu i umieścić je na granitowych i wziąć sprawy zaraz po wyjęciu z piekarnika i umieść je na granitu. Nie ciąć na granicie, bo grozi matowienie swoje noże! Inne kamienie takie jak marmur i wapień nie wykonują jako przewidywalny i odradzamy ich stosowanie w wielu miejscach, zwłaszcza w kuchni.

 

Q: Pytanie: Jak należy czyścić granit?

 

A: Odpowiedź: Wystarczy przetrzeć powierzchnię mokrą szmatką. Możesz dodać kilka kropli łagodnym środkiem do zmywania lub mydłem, następnie spłukać i osuszyć miękką szmatką. Dodać trochę octu do wody, jeśli chcesz. Do marmuru, nie dodawaj octu.

 

Q: Czy granit plama?


A: W ogóle, no. Wszystko kamień jest porowaty do pewnego stopnia, jednak granit, ma bardzo mało krewnego porowatości do innych kamieni. Większość kolory granitu nigdy nie pokaże wilgoć ale niektóre kolory pokaże ciemnej plamy czy kałuża płynu pozostaje na ladzie, na okres 30 minut więcej.Miejsce w końcu wyschnie i dowody pokażą. Aby być bezpiecznym, mieć pewność, że granit jest zamknięta prawidłowo - albo poprzez łgarz, albo po granit jest zainstalowany.

 

Q: Jak mogę ograniczyć barwienie granit lub marmur?


A: Wytrzeć zabrudzenia na marmuru i granitu tak szybko jak to możliwe.
• Unikaj używania kwasowych lub na bazie oleju produkty na marmurze.